Vitajte u nás!

 

Prajeme Vám pekný deň. 

 

Sme spoločnosť, ktorá  sa venuje predajom  doplnkov stravy. Ide o rôzne extrakty z bylín, rastlín  alebo ovocia, ktoré sa nevyskytujú alebo ich domovom nie je Slovensko.  Ako príklad môžme uviesť napríklad ovocie maqui berry. Mnohý z vás o tomto ovocí ani nepočuli, keďže je dá sa povedať ešte len dá sa povedať málo objavenou novinkou na trhu so zdravou výživou. Isto vám preblesne hlavou čo to je, načo to slúži, či je to vhodné aj pre mňa?

 

Prešla pomerne krátka doba, keď sa táto čarovná lesná bobuľa dostala z nedostupnej divočiny do moderného sveta. Práve cestovatelia a dobrodruhovia ju objavili u istého indiánskeho kmeňa Mapuche. Od tohto momentu sa začala šíriť bleskovou rýchlosťou a postupne si získava srdcia tisíciek fanúšikov.

 

Táto stránka slúži pre vás  práve na to, aby ste sa mohli zoznámiť s touto  zázračnou novinkou aj vy. Maqui je totiž drobné patagónske ovocie, ktoré rastie v najčistejších oblastiach sveta na juhu Čile a Argentíny, kde nie je takmer žiadny vplyv civilizácie.

 

Na našej stránke nájdete produkty v podobe kapslí alebo prášku, ktoré pochádza z ovocia Maqui z juhu Čile a bolo zbierané miestnym domorodým kmeňom indiánov Mapuche. Výrobok je čisto 100% prírodný a neboli zistené žiadne vedľajšie účinky. Naopak má obrovský účinok v boji proti rôznym chorobám.

 

Navyše, na našej stránke pribúdajú stále nové doplny stravy ale aj rôzne iné produkty, ktoré su tej najlepšej kvality a ktoré máme osobne overené!

 

Za pomerne krátku dobu sme nadobudli množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nám píšu pozitívne správy a dobré skúsenosti o našich produktoch.

 

Veríme, že aj vy budete spokojný s našimi produktami a pomožu vám k lepšiemu a plnohodnotnejšiemu životu.

 

Navyše máme pre vás pripravené zadarmo poštovné a balné a skvelý darček pre každého , podľa  aktuálnosti akcie na našej stránke.

 

 

s pozdravom a pekný deň vám praje náš tím superovocie.eu