Vitajte u nás!

 

Prajeme Vám pekný deň. 

 

Sme spoločnosť, ktorá  sa venuje predajom  doplnkov stravy. Ide o rôzne extrakty z bylín, rastlín  alebo ovocia, ktoré sa nevyskytujú, alebo ich pôvodným domovom sú rôzne iné kúty sveta.  Ako príklad môžme uviesť napríklad ovocie maqui berry. Mnohý z Vás o tomto ovocí možno ani nepočul, keďže ide ovocie až z ďalekej Južnej Ameriky, kde však má oveľa väčšiu známosť ako v Európe.   Isto vám preblesne hlavou čo to je, načo to slúži, či je to vhodné aj pre mňa?

 

Prešla pomerne krátka doba, keď sa táto čarovná lesná bobuľa dostala z nedostupnej divočiny do moderného sveta. Práve cestovatelia a dobrodruhovia ju objavili u istého indiánskeho kmeňa Mapuche. Od tohto momentu sa začala šíriť bleskovou rýchlosťou a postupne si získava srdcia tisíciek fanúšikov.

 

Táto stránka slúži pre vás  práve na to, aby ste sa mohli zoznámiť s touto  zázračnou novinkou aj vy. Maqui je totiž drobné patagónske ovocie, ktoré rastie v najčistejších oblastiach sveta na juhu Čile a Argentíny, kde nie je takmer žiadny vplyv civilizácie.

 

Na našej stránke nájdete produkty v podobe kapslí alebo prášku, ktoré pochádza z ovocia Maqui z juhu Čile a bolo zbierané miestnym domorodým kmeňom indiánov Mapuche. Výrobok je čisto 100% prírodný a neboli zistené žiadne vedľajšie účinky. Naopak má obrovský účinok v boji proti rôznym chorobám.

 

Navyše, na našej stránke pribúdajú stále nové doplny stravy ale aj rôzne iné produkty, ktoré su tej najlepšej kvality a ktoré máme osobne overené!

 

Za pomerne krátku dobu sme nadobudli množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nám píšu pozitívne správy a dobré skúsenosti o našich produktoch.

 

Veríme, že aj vy budete spokojný s našimi produktami a pomožu vám k lepšiemu a plnohodnotnejšiemu životu.

 

Navyše máme pre vás pripravené zadarmo poštovné a balné a skvelý darček pre každého , podľa  aktuálnosti akcie na našej stránke.

 

 

s pozdravom a pekný deň vám praje náš tím superovocie.eu