MARI MAX feromónové parfémy - fungujú už po prvom použití !

 

Čo sú feromóny?

 

Feromóny sú chemické látky, ktoré vylučuje jedinec aby zapôsobil na iného jedinca opačného pohlavia svojho druhu.  Feromóny ovplyvňujú naše správanie a našu fyziológiu.  

 

Prakticky celý živočísny svet funguje a komunikuje na princípe foromónov.  Napríklad na jar samičky zvierat prostredníctvom feromónov lákajú svojich partnerov a dávajú o sebe vedieť aj na vzdialenosť 10 kilometrov. 

 

Každý z nás vysiela nejakú chémiu tela , ktorá pôsobí na iného. Nie je to iba o fyzickej kráse , dá sa povedať , že je to aj o tej vnútornej kráse , kedy podvedome vysielame svoju atraktivitu k niekomu inému.  Feromóny sú totižto bez zápachu , čiže jedinec necíti ich vôňu , ale vníma ich podvedome. Feromóny vnímame prostredníctvom receptorov v nose , čo nasledovne vysiela signál do nášho mozgu ohľadom okamžitého vnímania daného jedinca. Podvedome sa nám teda vytvorí obraz o danej osobe a začneme ju vnímať ako atraktívnu a zaujímavú pre nás. Feromóny učinkujú okamžite ako sa dostanú k naším receptorom v nose , čiže na ich aktiváciu môže stačiť jedna sekunda.

 

MariMax feromóny!

 

Vedci po mnoho rokov laboratórneho testovania, využívajú znalosti o biochemických vlastnostiach  feromónov aby  vytvorili jedinečný vzorec , z hľadiska účinnosti a efektivity. MariMax obsahujú optimálnu koncentráciu feromónov, ktorá má zaručené fungovanie.

 

MariMax feromóny vysoko koncentrované a pôsobia na každého, bez výnimky.

Je dôležité aby sa cieľová osoba dostala do vašej blízkosti , aby mohli byť  feromóny aktivované a mohli začať pôsobiť. 

Tieto jedinečné parfémy MariMax vám pomôžu, naplniť vaše sny. Sú obohatené o elegantnú vonnú zložku , čiže slúžia ako aj Váš obľúbený parfém. Kľudne ich však môžete použiť aj v kombinácii s Vaším parfémom.

 

Nezabudnite vziať MariMax feromónový parfém, nech idete kamkoľvek. MariMax Vám pomôže v každej situácii !!!

 

 

  MariMax vám pomôže kedykoľvek a pri akejkoľvek príležitosti ! Po prvom použití sa MariMax stane vaším najlepším priateľom a bude vás sprevádzať na každom kroku!
 
 Vaša prítomnosť  nezostane bez povšimnutia a  ľudia okolo vás sa budú usmievať častejšie a nebudú chcieť odísť.

 

Častokrát sa Vám isto stalo , že Vás zaujala nejaká osoba ale nemali ste odhodlanie ju osloviť , nevedeli ste ako to dopadne ,  až ste to možno vzdali a vytúženú osobu ste nakoniec neoslovili.  Pri stretnutí s novom osobou je stále najdôležitejší práve ten prvý kontakt , práve MariMax feromónový parfém Vám dá sebaistotu a odhodlanie a  bude stáť stále pri Vás. 

 

 

Pre koho sú vhodné MariMax feromónové parfémy ?

 

Pre každého kto si chce nájsť skutočnú lásku.

Pre každého kto potrebuje sebaistotu a odhodlanie.

Pre každého kto chce zaujať svojich kolegov alebo kamarátov.

Pre každého kto si chce nájsť nové priaťeľstva.

Pre každého kto chce zapôsobiť na svojho šéfa.

Pre každého kto chce zvýšiť svoju atraktivitu.

Pre každého kto ide na rande či stretnutie.

Pre každého kto ide na na spoločenskú udalosť.

Pre každého kto ide na obchodné stretnutie či pohovor.
 

 


Ideálny darček  : Špeciálny feromónový parfém s vysokou koncentráciou feromónov na zvýšenie Vašej atraktivity - akcia . Zoberte si ho na každú priležitosť zo sebou - do práce , na párty , na pracovný pohovor , na skúšky, do kaviarne , na rande...

Feromóny

Feromonový parfém MariMax LOVE pre mužov 15ml

Silná pánska vôňa zo silnou koncentráciou feromónov !Feromónový parfém MariMax LOVE pre mužov, je...

Vaša cena: 21,00 € 11,99 €

Feromónové parfémy pre ženy 1x 15ml (pánska alebo dámska verzia)

K dispozícii sú aj pánske parfémy . Pokiaľ teda máte záujem o pánsku verziu napíšte prosím do...

Vaša cena: 15,99 € 10,99 €