Zelená káva !

 

Novinka v boji s nadmerným tukom a nadváhou.

 

Udržuje zdravý krvný tlak

• Podporuje kardiovaskulárne zdravie

• spaľuje tuk a posilňuje metabolizmus

• bojuje proti voľným radikálom s antioxidantmi

• Vyrovnáva hladinu cukru v krvi

 

Zelená káva obsahuje vysoký obsah kyseliny chlorogénovej

 

(Kyselina Chlorogénová): bezpečný a účinný rastlinný extrakt, ktorý pomáha znižovať obsah tuku a zároveň zvýšiť prirodzenú krásu zvnútra ako aj zvonku. Chlorogenová kyselina podporuje zdravý krvný tlak a chráni srdce. Je prírodným superantioxidantom. Klinický výskum naznačuje, že chlorogenová kyselina je hnacou silou pre lepšie chudnutie!

 

 

 

Výskum ukázal , že extrakt Green Coffee je považovaný nielen za jeden z najbezpečnejších prírodných doplnkov pre spaľovanie tukov , ale tiež jeden z najviac efektívnych .

 

 

Nedávna štúdia ukázala , že užívatelia , ktorý užívajúce Green Coffee niekoľko prvých týždnov mali v priemere stratu vo výške 10 % ich telesnej hmotnosti a znížil sa im telesný tuk o 16 % . Green Coffee tlmí vstrebávanie tukov a súčasne urýchľuje chudnutie tým , že zvyšuje metabolizmus a spaľovanie tukov .

 

 

Na rozdiel od mnohých iných doplnkov stravy , Green Coffee Bean Extrakt sa nespolieha na kofeín , ktorý vám môže pomocť schudnúť . Green Coffee Bean má len asi 20 mg kofeínu v jednej porcii ( šálka kávy má viac ako 100 mg ) . Vzhľadom k tomu , že zelená káva nie je stimulant , tak Vás nerozruší , neznervózni a ani nezvýši tepovú frekvenciu ako ostatné doplnky stravy . A to je čistý , vysoký účinný vzorec , Green Coffee je ďaleko pred ostatnými doplnkami a je považovaný  podľa odborníkov na chudnutie ako jeden z tých najúčinnejších.

 

Green Coffee Bean je ideálny doplnok k dispozícii pre chudnutie a spaľovanie tukov .

 

 

Ako je zelená káva odlišná od kávy ?

 

Kávové bôby sa pražia , aby dostali výraznú tmavú farbu a bohatú chuť . Zelená kávové zrná sú surové a nepražené . Obsahujú väčšiu koncentráciu kyseliny chlorogenovej , prírodnej látky , ktorá môže ovplyvňovať metabolické procesy . Kyselina chlorogenová je výrazne zničená počas procesu praženia .

 

Stručne povedané , obsah chlorogénovej kyseliny zeleného kávového extraktu bol navrhnutý na zníženie krvného tlaku , pomoc kontrolovať hladinu cukru v krvi na kontrolné body  a pôsobí ako pomoc pri chudnutí .

 

 

Zelená káva - superantioxidant , znižuje obsah tuku !