Omega 3 , 6 , 9  - nevyhnutná podpora pre náš organizmus . 

 

Mastné kyseliny sú veľmi dôležité  pre  všetky systémy tela a  každodenný zdravý vývoj organizmu . Je dôležité vedieť , že naše ľudské telo nedokáže produkovať dve veľmi dôležité mastné kyseliny a tými sú omega 3 a omega 6 , ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu , funkcie imunitného systému a reguláciu krvného tlaku a preto je dôležité ich jednoducho  doplniť.

Omega 3  sú polynenasýtené mastné kyseliny, ktoré hrajú podstatnú úlohu v celkovom zdraví organizmu. Dva najviac vysoko uznávané omega 3 sú EPA a DHA.  Bolo preukázané, že podporujú  udržanie zdravého srdca, mozgu a videnia.  Výskumy poukázali , že omega 3 sú vhodné a majú podporu pri liečbe cukrovky , astmy, artridíde , osteoporóze , kožných poruchách , vysokej hladine cholesterolu , vysokom krvnom tlaku , poruchách pozornosti , depresívnych poruchách , zažívacích tažkostiach a dokonca  niektorých druhoch rakoviny

 

Omega 6 mastné kyseliny znásobujú  blahodárne učinky  mastných kyselín na náš organizmus a sú vynikajúcou podporou v kombinácii s omega 3 kyselinami . Omega 6 pomáha taktiež  regulovať hormonálnu rovnováhu v tele a podporujú zdravú kožu , vlasy , nechty

 

 V dnešnom svete rýchleho stravovania , sladkých nápojov a nevyváženej stravy  až 9 z 10 ľuďí trpí vážnym nedostatkom týchto vysoko prospešných mastných kyselín , čo je pre nás varovným signálom aby sme sa nad tým dobre zamysleli.  

 

 

Omega 9 sa naopak dokáže produkovať v našom tele , ale ak však máme nedostatok omega 3 a 6 , tak je nevyhnutné ju taktiež doplniť. Omega 9 hrá dôležitú úlohu pri zdraví nášho srdca a to  tým , že podporuje zdravé vyrovnanie hladiny cholesterolu a výrazne posilňuje  naše  imunitné funkcie.

 

 

 Prínosy pre nás : 

 

- podporuje zdravé srdce a zdravý krvný obeh 

- podporuje funckie mozgu a zraku

- podporuje hormonálnu rovnováhu 

-  zlepšuje náladu

-  podporuje zdravý vývoj kostí , svalov 

- zlepšenie imunity 

- ideálne pre športovcov pre svoje silné kardiovaskulárne a kognitívne výhody

- bojuje proti zlému cholesterolu a podporuje zdravú úroveň dobrého cholesterolu 

- pozitívne upravuje hladinu cukru v krvi 

- ochraňuje kĺby proti zápalom 

- posilňuje vlasy , nechty a pleť 

- umožnuje lepšie vstrebávanie živín 

 

 

 

 

Omega 3,6,9 - zdravie na dotyk.

Omega 3 fish Oil (Omega 3 , rybí olej) 30x1000mg 1x balenie - imunita a zdravé srdce

zloženie : rybí olej 1000mg (EPA a DHA 250mg) , Antioxidant Tocopherol - vitamín...

Vaša cena: 17,00 €