Čo je Maca?

 

Maca je koreň rastliny pestovanej v peruánskych Andách medzi 3300 4200 metrov nad morom.  Používa sa k zvýšeniu sily, vytrvalosti a na podporu libida a legenda hovorí, že bojovníci Inkov pravidelne používali Macu  pred každou bitkou na zvýšenie ich bojovnosti. Maca je považovaný za adaptogén, niečo, čo pomáha telu udržiavať rovnováhu hormónov endokrinného a imunitného systému. normalizáčný účinok na organizmus, pomáha sa vysporiadať s nepriaznivými fyzikálnymi, chemickými alebo biologickými stresormi.

 

 

 

Maca je tiež nazývaná ako "superjedlo z Ánd", pretože pomáha pomôcť pri obnove slabého imunitného systému, zvyšuje energiu a vytrvalosť. Bola tiež označená ako "peruánsky ženšen" nakoľko ná pozitívny vplyv na výdrž a sexuálne funkcie. Obsahuje obrovské spektrum výživných látok a je obľúbený u zákazníkov všetkých vekových kategórií, vrátane športovcov v príprave.

 

Je alternatívou ku káve, pretože poskytuje energetickú podporu bez kofeínu.
 

Maca má vysoký obsah živín. Obsahuje 10% bielkovín, 60% sacharidov a 9% vlákniny. Má vysokú koncentráciu životne dôležitých minerálov, najmä selénu, vápnika, horčíka a železa. Maca obsahuje aj olejové a linolové mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre telo. Je tiež používaná mnohými športovcami pre jej schopnosť zvyšovať odolnosť a vytrvalosť. Jej bielkoviny sú totiž ľahko stráviteľné a napomáhajú telu rýchlej regenerácie.

 

Používaním Macy sa človek dostanete na svoj životný vrchol, bude menej unavený, bude mať menej stresu a bude fyzicky odolnejší a šťastnejší.

Zdravotné výhody:

 

Podporuje libido a sexuálnu výkonnosť.
Pomáha zotaveniu z anémie tým, že umožňuje telu lepšie vstrebávať železo.
Pomáha rýchlejšiemu hojeniu rán.

Poskytuje a napomáha k vstrebávaniu vápnika, tým napomáha k posilneniu kostí a zubov odvracia riziko osteoporózy.
Je bohatá na mastné kyseliny, ktoré majú antiseptické a fungicídne funkcie a umožňujú telu, aby sa stalo odolnejšie voči infekciám a ochoreniam.
Vysoký obsah vlákniny má preukázateľné výhody pre tráviaci systém, vrátane zmenšenia pravdepodobnosti poruchy čriev a rakoviny hrubého čreva.
Chráni pred oxidačným poškodením a predčasným starnutím.
Má priaznivý vplyv na kožu.
 Podporuje zlepšenie pamäti a učenia.


 

MACA - tajomná sila z Peru!

Maca 60x tabliet x 500mg

  zloženie : Maca 50 mg (10: 1), čo zodpovedá 500 mg, mikrokryštalická celulóza,...

Vaša cena: 15,50 €

150g - 100 čistý organický maca prášok

Balenie obsahuje 150gramov  kvalitného 100% čistého organického maca...

Vaša cena: 19,00 € 7,99 €

Maca Pro Supercomplex 60x kapsúl

Akčná ponuka
Kompletný superkomplex Maca Pro , ideálny na každodennú podporu unaveného organizmu , ktorý...

Vaša cena: 25,00 € 19,00 €