Kyselina hyaluronová je známa ako látka večnej mladosti , kedže bojuje proti príznakom staroby a dáva ľuďom šancu opäť cítiť sa mladším. Dáva hebkosť a sviežosť našej pokožke zvnútra , čo sa čoskoro prejaví navonok na našej pokožke . Podporuje a dáva nové zásoby pre naše kĺby , ktoré sa môžu opäť stať pohyblivejšími !

 

 

Kyselina hyaluronová je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele , najviac v očiach a kĺboch. Vekom  od 18.roku však kyselina hyalurónová v našom tele ubúda , čo má za následok tvorbu prvých vrások , naša pleť sa stáva menej pružná, nastávajú taktiež prvé problémy z kĺbami.

 

  Kyselina hyalurónová je ideálna pre rôzne ochorenia kĺbov, vrátane osteoartritídy, ale je tiež veľmi populárna ako doplnok podporujúci mladý a zdravý vzhľad.

Kyselina hyalurónová  zlepšuje hydratáciu pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu v koži, pôsobí ako antioxidant a  čistič voľných radikálov, udržuje pružnosť pokožky, chráni vankúše kĺbov a nervového tkaniva, má antibakteriálny a protizápalový účinok a udržuje kvapalinu v očnom tkanive, ktorá môžu pomôcť chrániť pred mnohými možnými očnými problémami.

 

Prečo nám môže pomôcť :


- brzdí následky starnutia
- pôsobí ako mazivo v kĺboch a iných tkanivách nášho tela
- podporuje hladší vzhľad pokožky
- bojuje proti ochoreniu kĺbov, osteoartrózy
- je ideálna pre zdravie naších očí
- má antibakteriálny a protizápalový účinok

- bojuje proti vráskam na tvári
 

 

Kyselina hyalurónová - koniec vráskam !

Kyselina hyaluronová 30x kapsúl

Dávkovanie: 1 až 2 tabletky denne zapiť s vodou       Zloženie: kyselina...

Vaša cena: 36,00 €

Akcia Mesiaca - Kyselina hyalurónová 50mg 60x kapsúl

Dávkovanie: 1 až 4  tabletky denne zapiť s vodou   Zloženie: kyselina...

Vaša cena: 38,00 € 14,00 €