Supernutričný konopný proteín.

 

Mleté konopné semeno sa v poslednom roku stalo svetovým superjedlom. Tento supernutričný konopný proteín  sa stál veľmi populárnym medzi profesionálnymi ako aj bežnými športovcami , až si nakoniec svoje miesto pevne vybudoval aj medzi bežnou populáciou.  Je vynikajúcim na doplnenie dennej potrebnej dávky proteínu , či už pre športovcov alebo aj pre bežný každodenný príjem. 

 

Jeho výhodou je , že je veľmi ľahko stráviťelný a nakoľko je rastlinného pôvodu tak je vhodný pre vegetariánov  a je taktiež vhodný pre osoby s neznášanlivosťou na lepok a laktózu a taktiež diabetikov . 

 

Konopný proteín je veľmi vzácnou potravou , nakoľko obsahuje všetkých 22 dôležitých aminokyselín , ktoré potrebujeme v našej strave a  dokonca aj tie , ktoré si naše telo nevie vytvoriť a teda ich musíme prijať stravou a navyše obsahuje veľké množstvo antioxidantov , vitamínov a minerálov. Konopný proteín je bohatý na horčík , čo je  vhodné pre pevnosť kostí , správnu funkciu svalov , normalizáciu krvného tlaku a pomáha správne absorbovať bielkoviny.   Ďalej je bohatý železo , ktoré podporuje tvorbu červených krviniek a je prevenciou proti anémii.

 

fosfor , ktorý je správny pre správnu funkciu buniek ,  vápnik , ktorý podporuje rast a udržiavanie zdravých , silných kostí a zubov , meď , ktorá pomáha telu vstrebavať tuky , upravuje náladu a podporuje pokožku a zinok , ktorý je dôležitý pre takmer každý orgán a je dôležitý pre správne duševné zdravie ako aj sexuálne zdravie. 

Obsahuje veľké množstvo zdraviu prospešných omega 3 a omega 6 kyselín , ktoré sú dôležité pre fungovanie nášho mozgu a zlepšujú jeho chemické komunikačné kanály , pomáhajú pri každodenných depresiách , sú dôležitou podporou pre zdravú krv  , regulujú krvný tlak a dávajú veľkú podporu pre naše srdce. Sú ideálne na podporu naších imunitných funkcií a vyrovnávajú hladinu cukru v krvi.  

 

 

Konopný proteín je vhodný pre všetky diéty , nakoľko má ideálny nutričný profil. 

 

 

Konopný proteín - sila prírodného proteínu.

200g - 100% čistý supernutričný organický konopný proteín

Balenie obsahuje 200gramov  kvalitného 100% čistého organického konopného...

Vaša cena: 15,00 €