Koenzým Q10 - dodajte bunkám potrebnú energiu !

 

Podporuje tvorbu bunkovej energie
Podporuje zdravú srdcovú činnosť
 
Posilňuje imunitný systém
Bojuje proti srdcovým a cievnym ochoreniam
 
Podporuje zdravý zrak
Znižuje bolesti hlavy a migrény
 
Zlepšenie fyzickej výkonnosti
Zmierňuje následky starnutia
 
 
 
 Prirodzený proces starnutia redukuje prirodzenú produkciu koenzýmu Q10 v našom tele , čo môže vyčerpať naše  energetické hladiny a zanecháva  v nás  podráždený pocit , slabosť , únavu , zníženú imunitu , vrásky na tváry ....   
 
 
Koenzým Q10 , sa prirodzene nachádza v našom tele ale jeho vrchol je v 20.roku života , po 20.roku života  jeho hladina neustále klesá  a práve preto je dobré doplniť práve koenzým Q10 , ktorý je považovaný za najlepší zdroj bunkovej energie , čo sa odzrkadlí na celkovej našej vitalite a našom komplexnom zdraví. 
 
 
Labolatórny Výskum potvrdil , že bunky ktoré majú dostatok koenzýmu Q10 majú dlhšiu životnosť . 
 
 
 
Koenzým Q10 je po celom svete rozšírený ako doplnok , ktorý podporuje zdravé srdce. Koenzým Q-10, je dôležitý vitamín , substancia pre správnu funkciu mnohých orgánov a chemické reakcie v tele.
 
 
 
Q10 , môže mať taktiež pozitívny vplyv na športový výkon , nakoľko naše bunky sú ako batérie , ktoré dostávajú bunkovú energiu práve prostredníctvom koenzýmu Q10. 
 
 
Q10 podporuje zdravý rast vlasov , nechtov , dáva pružnosť pokožke , zmierňuje náznaky starnutia a bojuje proti vráskam. 
 
 
 
Je to ideálny doplnok na posilnenie imunity a má pozitívny vplyv na ľudský organizmus ako celku.
 
 

Koenzým Q10 - bunková energia , zdravé srdce !

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.