Čo je Kelp? KELP - najlepším zdrojom minerálov na planéte!

 

Minerály a vitamíny nevyhnutné pre správne fungovanie tela orgánu, ale mnoho ľudí príjma nedostatok vitamínov alebo minerálnych látok v potrave, čo môže viesť k rôznym chorobám, ako je suchosť pokožky a očí, slabosť svalov, zvýšenej lámavosti kostí, ochorenie srdca, bolesti hlavy, nevoľnosť, pomalší rozvoj tela a mnoho ďalších.

 

 

Kelp sú veľké morské riasy, ktoré rastú pod vodou v plytkých moriach pozdĺž pobrežia Južnej Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu, Kalifornia a Mexika.

 

 

Sú známi pre svoju vysokú mieru rastu a sú považované za jedny z najrýchlejšie rastúcich rastlin na svete. Kelp môže vyrásť až 1 meter za deň a nakoniec dosiahnuť 30 - 80 metrov.

 

Kelp obsahuje viac než 20 rôznych minerálov, a je bohatý najmä na jód, železo, vápnik, horčík, zinok, selén, vitamíny A, B, C, D, E, K, kyselinu listovú a mnoho ďalších.

 

Kelp je najlepšou voľbou na prirodzený minerálny doplnok, pretože obsahuje ideálnu rovnováhu minerálov na rozdiel od iných produktov, ktoré obsahujú nesprávnu rovnováhu minerálov a navyše riasy pochádzajú z prírody!

 

 

Kelp obsahuje tiež cenné ultra-stopové minerály, ako je germánium, irídium, rubídium, ktoré sú menej známe, ale predsa nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu.

 

Kelp je unikátny, pretože neobsahuje toxické kovy, na rozdiel od iných podobných výrobkov z mora, ako sú ryby a iné morské zeleniny, ktoré majú tendenciu viazať toxické látky!

 

 

Zdravo vyzerajúce vlasy, nechty, pleť!

 

V súčasnej dobe používame príliš veľa vlasových prípravkov, ako sú spreje, šampóny, gély na vlasy, parfumy, čo bohužiaľ nie je najlepší spôsob, pre naše prirodzené zdravé vlasy.

 

Mnoho žien používa gélové, akrylové nechty, ktoré oslabujú naše nechtové lôžka a po dlhšom používaní môže viesť k zhoršeniu našich nechtov.

 

Kelp je proste ideálny pre ľudí, ktorí chcú mať zdravé a silné vyzerajúce vlasy a nechty.

 

 

Najlepší prírodný doplnok pre správnu funkciu štítnej žľazy.

 

Kelp obsahuje najvyššiu dávku jódu, ktorý pomáha správne fungovanie štítnej žľazy. Jód je nevyhnutný pre tvorbu hormónov štítnej žľazy, ktoré regulujú rast a metabolizmus. Nedostatok jódu zvyšuje riziko vysokej hladiny cholesterolu, únavy, depresie, zvýšenie telesnej hmotnosti, poruchy štítnej žľazy...

 

Kelp je tiež ideálny pre doplnenie minerálov a živín pre vegetariánov a vegánov, ktorí sa vyhýbajú mliečne alebo živočíšne produkty.

 

 

 

Kelp - ideálny zdroj minerálov !

Hair support - Kelp extract 15X KAPSÚL

      zloženie : bambus extract 100mg, L methionín 25mg , Zinok 5mg , Jód - ...

Vaša cena: 9,40 €