Neuveriteľný zázrak z Ázie!

GOJI BERRY = elixír mladosti !

 

Vedeli ste to?
Ovocie Goji obsahuje:
 
- viac vitamínu C ako pomaranče
- viac beta-karoténu ako mrkva
 
-viac železa ako hovädzí steak


Čo je to GOJI a odkiaľ vlastne pochádza?

Goji je drobné bobuľovité ovocie oranžovo-červenej farby, ktoré rastie na neveľkých kroch, vysokých okolo 1-3 metre. Tento zázrak prírody rastie predovšetkým v Číne a menších častiach Mongolska, ale najdôležitejšie je územie v chránenom údolí himalajských vrchov a to v Tibete a Nepále Plody dozrievajú od júla do októbra. V Ázii je toto ovocie už po celé stáročia na poprednom mieste a preto  je tam známe aj pod názvom "červený diamant". Je pravidelnou stravou Tibetských mníchov, ktorí si ho neuveriteľne cenia ako cenný dar prírody a aj vďaka ktorému sa dožívajú dlhého života. Goji je vysoko cenené vďaka svojím rozsiahlym pozitívnym prínosom na ľudské zdravie a stále si získava viac a viac nových fanúšikov po celom svete !

 

GOJI ako superpotravina!
 

Goji ovocie je až priam neuverteľné bohaté na vitamíny. Obsahuje 18 aminokyselín, vlákninu, vyše 20 rôznych vitamínov a minerálnych látok, vrátane vysokého množstva vitamínu C, A a železa.... Bobule sú dobrým zdrojom vitamínov B-skupiny a antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť pred spadom z chemických reakcií v tele. Goji bobule sa tradične používajú na zníženie krvného tlaku a hladiny cholesterolu v krvi, ďalej vnútorne pri liečbe cukrovky, zlepšujú slabý zrak, bojujú proti závratom, impotenci a klimakterickým problémom. Goji bobule obsahujú beta-karotén, ktorého schopnosť zlepšiť videnie bola dokumentovaná už pred viac ako 1500 rokmi v Číne. Goji má svoju dlhú históriu v tradičnej čínskej medicíne, kde sa používa ako prostriedok s cieľom posilniť imunitný systém, ďalej má za úlohu chrániť našu  pečeň,  zvyšovať tvorbu zdravých spermií a zlepšovať krvný obeh.

 

Bob Delmonteque vo svojich 84 rokoch, ktorý vyznáva zdravú životosprávu a vysoko si cení práve ovocie goji, ktorému vďačí taktiež za to ako vyzerá!

GOJI berry = "Ovocná viagra"
 

Goji bobule sú tradične považované za silné sexuálne tonikum. Goji podporuje tvorbu testosterónu a zvyšuje sexuálne funkcie rovnako mužov aj žien. Okrem toho pôsobí ako silné tonikum na celkovú výdrž, náladu a pohodu a odburáva stres. Všetky tieto výhody prispievajú k zdravému sexuálnemu životu!

 

GOJI vám pomože aj s chudnutím!

Goji bobule majú vlastnosti, ktoré pomáhajú kontrolovať hladinu cukru v krvi a chuť k jedlu. Obsahujú až 21 percent vlákniny, čím dokážu kontrolovať vaše prejedanie sa. Goji je taktiež dobrým zdrojom chrómu, minerálu ktorý dokáže kontrolovať hladinu cukru v krvi. Chróm pomáha udržovať svalovú hmotu pri chudnutí a podporuje účinnejší metabolizmus. Nápomocné sú tu aj antioxidanty, ktoré vyplavia z vášho tela všetky škodliviny.

 

Chcete žiť dlhý a navyše aj príjemný život!


Ďalšia supervlastnosť ovocia Goji je, že nám predlžuje náš život. Stará Čínska legenda hovorí, že istý Číňan Li Quing Yuen užíval pravidelne bobule Goji ovocia, až sa nakoniec dožil dlhých 256 rokov. Nedokonalé diéty a aktívny životný štýl dnešného sveta si vyžadujú svoju daň. Je to vidieť ale aj cítiť doslova na celom ľudskom tele, v ktorom sa doslova množí a zvyšuje počet voľných radikálov (v jednoduchosti ide o látky, ktoré ničia dennodenne naše telo). Našťastie je tu ovocie Goji, ktoré obsahuje obrovské množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú minimalizovať množstvo voľných radikálov, ktoré poškodzujú naše bunky. Goji obsahujú antioxidanty, ktoré môžu zlepšiť regeneráciu nášho tela, znížujú bolesti svalovredukujú únavu, zvyšujú náš imunitný systém a čo je zaujímavé, tak dokonca vzdorujú procesu starnutia!

 

Číňan Li Quing Yuen (1677-1933), ktorý pravidelne užíval goji berry a dožil sa veku 256rokov 
 

Bobule štastia!

Už po celé stáročia mali v Ázii bobule ovocia goji pomenovanie ako  "bobule štastia" a to vraj kôli neuveriteľnému pocitu pohody, ktorý dokážu vyvolať. Goji bobule vás doslova nútia sa smiať. Väčšina ľudí, ktorí konzumujú goji ovocie upozorňujú na obrovský zdravotný prínos, ktorý práve vďaka ním dosiahli. Ľudia oceňujú ako im goji ovocie dokázalo zvýšiť dovtedy slabú životnú energiu.  Goji je ozaj veľmi propešné  po všetkých stránkach a doslova z vás urobí nového, lepšieho človeka.

 
Himalájske superbobule bojujú proti rakovine!


 Goji bobule obsahujú polysacharidy, ktoré môžu pomôcť predísť rakovine, neutralizujú nežiadúce účinky chemoterapie a ožarovania. Polysacharidy môžu mať doplňujúce vlastnosti na glykoproteíny, ktoré podporujú rast a obnovu kože. Goji je tiež plné beta-karoténu, ktorý pomáha chrániť telo pred rakovinou a chráni pokožku pred škodlivým slnečným poškodením.
 

Krásna, zdravá pleť !

Goji podporuje zdravý krvný obeh a pomáha metabolizmu pleti.  Pomáha znižovať kyslíkové voľné radikály a chráni pokožku pred škodlivým UV  žiarením. Jedinečné vlastnosti Goji, pomáhajú v boji proti akné a podporujú zdravú a jemnú pleť 

GOJI a jeho prínos!

podporuje dlhovekosť!
bojuje proti rakovine!
 z
lepšuje sexuálne funkcie!

 

 podporuje chudnutie!
zlepšuje krvný obeh!
znižuje cholesterol!

 

zlepšuje váš zrak!
vás núti sa smiať!
   robí vás mladším!

 

 

 

 

S Goji budete opäť mladí, zdraví a plní energie!

 

 

GOJI - elixír mladosti !

Goji berry 60x tabliet

Akčná ponuka
  Goji obsahuje celú radu telu prospešných vitamínov, aminokyselín ,...

Vaša cena: 23,00 € 16,00 €