Ginkgo biloba a kórejský ženšen - pamäť , koncentrácia , prekrvenie , vitalita , dodanie energie , zvládanie stresu ...

 

Ginkgo biloba je jeden z najstarších  druhov stromov , ktoré žijú na našej planéte . Dátuje sa , že strom ginkgo biloba je na našej planéte už viac ako 300 miliónov rokov , čo z neho robí obdivuhodného odolného jedinca nakoľko prežil všetky historické vývojové etapy až do súčastnosti. V Čínskej tradičnej medicíne mu patrí už stovky rokov vrcholné miesto a postupne sa čoraz viac presadzuje aj v Európe , kde napríklad v Nemecku ho  lekári začali predpisovať hromadne aj svojím pacientom , nakoľko má úžastné účinky

 

Ginkgo biloba dokonale využíva kyslík v tele a tým zlepšuje našu pamäť , sústredenie sa a dodáva dokonalú duševnú podporu.

 

Je tiež preukázané , že Ginkgo zlepšuje dlhodobé videnie na diaľku a môže zvrátiť poškodenie sietnice

Ginkgo taktiež pomáha pri liečbe depresie.

 

Extrakt ginkgo môže poskytnúť úľavu pre osoby s bolesťami hlavy, zápalom prínosových dutín a závratmi. Ginkgo môže tiež pomôcť zmierniť chronické zvonenie v ušiach známe ako hučanie v ušiach.

Početné výskumy boli vykonávané vo Francúzsku a Nemecku , kde sa ukázalo , že ginkgo je účinný pri liečbe demencie , depresie , menopauze ,  závratoch , cievných chorobách , alzheimerovej chorobe , krátkodobej strate pamäti , ochoreniu periférnych ciev , akrocyanóze , cerebrálnej aterosklerózy , kochleárnej hluchote , senilite (telesná a duševná slabosť spôsobená vekom) a iné .

 

Ginkgo biloba je taktiež účinný pre zlepšenie prietoku krvi do rúk a nôh , stimuláciu mozgu , podporu našej pamäte , zlepšenie nálady a dokonalé zlepšenie prenosu nervových signálov.

 

 

Najideálnejšia kombinácia  ginkgo biloba je spolu s kórejským ženšenom , ktorých kombinácia sa vzájomne podporuje a zvyšuje ich účinok  na ešte vyššiu úroveň.

 

Kórejský ženšen je rastlina , ktorá má v Ázii už za 5000 rokov vybudovanú priam magickú povesť vďaka svojím zdravotným účinkom. Táto zázračná bylina dodáva telu silu , predlžuje život , pomáha pri liečení mnohých ochorení , vrátane depresií , zápalov , pľúcnych ochorení.

Pomáha pri starnutí , únave , strese a nervozite

 

Je mu pripisované aj pomenovanie Panax " všeliek " alebo taktiež "svetový div sveta"  a v poslednom období získava masívnu podporu a popularitu aj na západe , kde ešte nie je tak docenený ako je tomu v Ázii a Oriente. 

 

Je ideálny pre ľudí ktorí pociťujú fyzickú a psychickú záťaž. 

 

Kórejský ženšen zlepšuje mentálne povedomie , podporuje správne hormonálne funkcie , zvyšuje odolnosť organizmu proti vírusovým ochoreniam ...

 

 

Výhody ginkgo biloba a kórejského ženšenu: 

 

antidepresívne účinky

zlepšenie nálady

podporuje pamäť a sústredenosť

pomáha pri depresiách

dodáva duševnú podporu 

zlepšuje videnie na ďiaľku 

je nápomocné pri chronickom hučaní v ušiach 

pomáha pri demencii , menopauze , senilite 

pomáha pri cievnych a iných chorobách 

zvyšuje odolnoť organizmu proti vírusovým ochoreniam 

pomáha pri starnutí únave , nervozite 

pomáha pri fyzickom a psychickom vyčerpaní

 

Ginkgo biloba + kórejský ženšen - pamäť a energia

Ginkgo biloba - extra sila 6000mg (60x tabliet)

zloženie : GINKGO BILOBA (120mg 50:1) extrakt 6000mg, , mikrokryštalická...

Vaša cena: 23,00 €

Ginkgo biloba a kórejský ženšen 60x tabliet

zloženie: Ginkgo biloba 3000mg, Kórejský ženšen  1000 mg (iné : mikrokryštalická celulóza,...

Vaša cena: 19,00 €