ACTIVE MAN - WOMEN SUPERCOMPLEX je ideálny doplnok v boji proti stresu a úzkosti , psychickom a fyzickom vypätí a podpore pamäti , motivácii a zvýšenia hladiny testosterónu. 

 

 

Je vynikajúcim doplnkom pre zvládanie  každodenného stresu a úzkosti. Má vynikajúce účinky pre lepšiu motiváciu , pomáha teda pri chudobnej motivácii a teda je vynikajúcim bojovníkom aby ste sa vyhli nežiaducej depresii. Je doslova likvidátorom stresových hormónov , ktoré bránia odpočinku. 

Dodá pocit pohody a uvoľnenia . Je ideálny ako doplnok v čase telesného a duševného vyčerpania. Podporuje zdraví a pokojný spánok.  Vďaka vysokému obsahu B6 , dokáže taktiež zlepšiť transportáciu a  metabolizmus železa a bielkovín. Je taktiež vynikajúcim antioxidantom a preto dokáže ochrániť naše bunky pred poškodením. Má dobré účinky aj pri úprave vysokej hladiny cholesterolu a cukrovke. Je vhodný pre ľudí , ktorí cítia pravidelnú chronickú únavu. 

 

Svoju  obľubu  si získa aj u športovcov , nakoľko chráni svaly počas cvičenia ,  zvyšuje vytrvalosť a  výdrž ,  zlepšuje reakčný čas športovcov , ochraňuje srdce počas zvýšenej námahy , zvyšuje hladinu testoserónu  a je dóležitý pre budovanie stavebných blokov proteínov. A čo je dôležité , že sa športovcom  pomáha rýchlejšie zotaviť po výkone. 

 

 

 PRÍNOSY: 

 

- podporuje zdravý spánok a zlepšuje náladu 

- pomáha pri fyzickom a psychickom vypätí

- zlepšuje reakčný čas 

- podporuje funkcie mozgu a podporuje pamäť

- ukľudnuje od stresu a pôsobí upokujúco na centrálnu nervovú sústavu 

- podporuje motiváciu človeka 

- má antioxidačné účinky a bojuje proti oxidačnému stresu 

- zvyšuje hladinu testosterónu 

- pomáha spaľovať telesný tuk 

- má obsiahle pozitívne účinky pre športovcov 

- pomáha pri chronickej únave 

 

Psychické a fyzické povzbudenie.

Active Man and Women Supercomplex 60x kapsúl

Dokonalá podpora na povzbudenie organizmu v každom veku  pre  mužov aj ženy. Podpora a...

Vaša cena: 28,00 € 18,00 €