Acidophilus - podpora trávenia a imunitného systému!

 

Jadro nášho zdravia začína v zažívacom trakte, kde je umiestnených až 70% nášho imunitného systému.

Stres, strava, nedravý životný štýl  a dokonca niektoré lieky  môžu mať nežiaduce účinky na nás  a podporovať v tele  množenie škodlivých baktérií.

 

Keď je v tele prevaha škodlivých baktérií, tak potom  náš tráviaci systém zlyháva  a náš organizmus  je  vstupnou bránou  pre množstvo rôznych chorôb.

 To ma za následok časté a rôzne infekcie, zápaly kožné problémy , celkovú a častú únavu organizmu , slabý imunitný systém , tvorbu toxicých látok , tvorbu hnilobných baktérií a mnoho ďalších neduhov. 

 

 

Lactobacillus Acidophilus sú "priateľské" baktérie prirodzene sa vyskytujúce v čreve, ktoré môžu pomôcť udržať zdravú bakteriálnu rovnováhu v našom tráviacom systéme.

 

Acidophilus je ideálny produkt pre podporu trávenia a zdravého  fungovania naších čriev. Jedna tableta obsahuje až 500 miliónov zdravých baktérii. Tento produkt je ideálne zobrať zo sebou taktiež kdekoľvek na dovolenku , kde sa môžeme dostať do kontaktu s jedlom , ktoré je nám tažko stráviť a nakoľko nám môže takto znepríjemniť dovolenku.

 

Určite to už každý aspoň raz zažil , keď mu bolo ťažko po nejakom jedle. Može ísť o hociaké jedlo , nezdravé, mastné , po záruke , presolené . Zlé baktérie podporujeme aj  alkoholom , fajčením ,  stresom , či návštevou  zariadení rýchleho občerstvenia , jednoducho povedané nezdravím životným štýlom života. 

 

 Acidophilus sa odporúča preto  aj na bežné použitie , nakoľko väčšina potravín ktoré dnes konzumujeme neobsahuje takmer žiadne baktérie acidophilus a tým trpí naše telo jeho nedostatkom , čo može mať za následok hromadné premnoženie zlých baktérii , ktoré bombardujú a zaťažujú naše telo každodenne. Mali by sme mať na mysli každý deň , že je dôležité aby sme mali stále v prevahe dobré baktérie nad tými zlými.  Ideálne by bolo ak by bola drvivá prevaha iba  tých dobrých. Takto sa potom odzrkadlí aj  výkon nášho organizmu počas dňa !

 

Acidophilus : 

- podporuje správne fungovanie čriev 

- pomáha chrániť telo pred škodlivými baktériami a parazitmi 

- vytvára optimálnu mikroflóru

- bojuje proti toxickému prostrediu v organizme

-  hrá dôležitú úlohu pri trávení, pomáha produkovať celú radu chemických látok, ktoré pomáhajú pri procese trávenia

-posilňuje imunitný systém ako celok

- poskytuje úľavu od črevných ťažkosti, ako sú hnačky...

- poskytuje 500 miliónov priateľských baktérii v jednej tablete

- pomáha bojovať proti infekciám , zápalom , únave ...

 

Acidophilus 500 million - podpora zdravia!

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.