Acai = nutričná sila z Brazílie!

 

Jedna z najviac výživných potravín vo svete.
Je silným zdrojom antioxidantov v boji proti predčasnému starnutiu.
 
Napomáha tráveniu a  podporuje kardiovaskulárne zdravie.
 
Podporuje chudnutie.

 

Čo je Acai?

Acai bobule rastú na palmách v amazónskom dažďovom pralese. Bobule sa podobajú obrej, fialovej, čučoriedke. Napriek jeho mnohým výhodam, sa Acai ovocie nemôže konzumovať priamo. Bobule musia byť zozbierané čerstvé a spracované na kašu. V Brazílii toto ovocie spôsobilo veľký ošiaľ a rýchlo sa šíri po celej krajine. Niektorí Brazílčania ho pre skvelú chuť a zvýšenie energie konzumujú spolu so sirupom z Guarany.

 

Acai ovocie je nazývané ako superpotravina z mnohých dôvodov. Bobule prirodzene obsahujú veľké množstvo antioxidantov, vitamínu B1, B2, B3, vitamín E, vitamín C, fosfor, vápnik, draslík, vlákninu, bielkoviny.

Neuveriteľné množstvo antioxidantov v Acai vám pomôžu cítiť sa mladšie a môže tiež znížiť zdravotné problémy ako je rakovina. Výskum tiež ukázal, že antioxidanty môžu pomôcť regulovať hladinu cholesterolu v tele.


 

 

Prečo vziať Acai?

 

Chudnutie: Acai bobule pomáhajú zvýšiť rýchlosť metabolizmu a pomôžu vám zbaviť sa nadbytočných kíl pomocou spaľovania tukov a to vďaka vysokému obsahu mastných kyselín Omega-3 a Omega-6, ktoré nie sú vyrábané v tele. Okrem toho, Acai bobule májú schopnosť kontrolovať chuť vďaka vysokému obsahu vlákniny, ktorá zaháňa hlad. Pomáha tiež v správnom pohybe potravy v tráviacom trakte a to vlastne pomáha eliminovať prebytok potravy v tele, namiesto toho aby sa premieňala na tuk.

 

Zdravie očí: Antokyány môžu tiež prispieť k zlepšeniu zraku radom mechanizmov. Nedávna štúdia zistila, že minimálnou dávkou 50 mg antokyánov sú naše oči lepšie prispôsobené tme a človek pociťuje menšiu únavu očí.

 

Zápal: Antokyány pomáhajú neutralizovať enzýmy, ktoré ničia spojivové tkanivo. Ich antioxidačná kapacita bráni voľným radikálom z poškodenia spojivového tkaniva a môže pomôcť opraviť poškodené bielkoviny v cievnych stenách krvi.

 

Nervový systém: Antokyanínové vlastnosti Acai nás chránia pred neurologickými chorobami.
 

Artérioskleróza: Antokyány nás dokážu účinne chrániť proti oxidácii LDL. Antokyány chránia integritu vnútrotelových buniek, ktoré lemujú steny ciev.

 

Cukrovka: Jedným z vážnych diabetických komplikácií je retinopatia, čo vo väčšine prípadov môže spôsobiť oslepnutie. Tento stav nastane, keď sa telo pokúša opraviť presakovaniu poškodených kapilár, ale robí tak tým, že produkuje mnoho abnormálnych proteínov. Ochrana antokyanov pomáha zabrániť šíreniu abnormálnych bielkovín.


 

ACAI - sila z Brazílie !

Superantioxidant Acai berry 1000mg 60 kapsúl 1+1 zdarma

Brazílsky superantioxidant acai berry je najlepší antioxidant  v Južnej...

Vaša cena: 25,00 € 20,50 €

Acai berry 50g prášok Akcia

Čistý 100% Acai berry prášok bez prímesí, bez konzervantov, bez...

Vaša cena: 13,00 € 8,99 €

Acai berry prášok 200g

Čistý 100% Acai berry prášok bez prímesí, bez konzervantov, bez...

Vaša cena: 16,50 €